Агропродсервісом розпочато посів цукрового буряку

«Агропродсервіс» на своїх полях почав сівбу цукрових буряків високопродуктивних гібридів європейських селекцій, опубліковано на сайті компанії.

У нинішньому році територія посівів даної технічної культури компанія «Агропродсервіс» збільшила без малого до 4 тисяч гектар. З початку посівів вже засіяно територію в 500 гектар гібридами «Дарія» і «Теннесі» в таких районах, як Тернопільський, Козівський та Теребовлянський. На полях по сівбі буряку присутні п’ять найпотужніших агрегатів, що дозволить в найкоротші терміни закінчити сівбу.

Директор Агропродсервісу Андрій Баран сказав, що цукрові буряки володіють тривалим вегетаційним періодом – 180-220 днів, що дозволить підвищити цінність ранніх строків сівби. Тому Агропродсервіс почав посів буряку одночасно з настанням фізичної стиглості ґрунту при температурі 5-6 °C на глибині 8-10 сантиметрів. Для посіву нами використовується виключно насіння з лабораторною схожістю не менше 90%, а одноростковість становить понад 95%. У поточному році Агропродсервіс розширює лінійку гібридів з тим, щоб кращі з них культивувати в майбутньому на полях компанії.

До того ж агрономічна служба Агропродсервісу сприятливо подбала про підживлення ґрунту. Компанією була розроблена система захисту та догляду за рослинами, враховуючи рекомендації фахівців.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А