Астарта відкрила новий сезон переробки сої

На Глобинському переробному заводі «Астарта» в Полтавській області в жовтні 2015 році стартував власний другий виробничий сезон, інформує прес-служба компанії.

До 26 жовтня 2015 року «Астарта» вже переробила в межах 10 000 тонн сої нового врожаю. Так як переробка сої вважається експортно-орієнтованим бізнесом, компанія постачає зовнішні ринки практично всім обсягом зробленої соєвої олії та значною кількістю шроту.

Пріоритетами у розвитку соє переробних напрямків вважаються збільшення кількості країн, яким експортується продукція, і співпраця з кінцевими споживачами. У нинішній час головними ринками збуту виступають Китай, Індія, країни Євросоюзу. Продукція соєвої переробки користується величезним попитом через високу якість та адаптацію споживчих характеристик до потреб клієнтів.

Щоб максимально ефективно використовувалися виробничі потужності підприємства, компанія дбає про забезпечення сировини. Близько 60% потреб заводу покривається за рахунок власного виробництва сої, решта об’ємів закуповується в рамках партнерських програм з фермерами. На початку осені Глобинський переробний завод підписав з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) кредитну угоду на суму 35 мільйонів доларів США для фінансування придбання сої.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А