Бетаїн безводний

Бетаїн безводний 96% від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка бетаїну безводного по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом бетаїн безводний в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Працівники сільського господарства відмінно знають про користь такої кормової добавки, як бетаїн безводний. Найчастіше це білий дрібнокристалічний порошок, без смаку або солодкуватий, зі слабким характерним запахом. Бетаїн міститься в цукровому буряку, морепродуктах, вині, деяких зернових. Речовина являє собою триметильну похідну гліцину, її ще називають «внутрішньої сіллю» або по-науковому триметиламінооцтовою кислотою. Крім сільськогосподарської галузі бетаїн безводний широко застосовується у фармацевтиці, косметичних засобах, харчової промисловості, друку, забарвленням, препаратах побутової хімії та інше.

Користь речовини бетаїну безводного 96% у фермерському тваринництві очевидна: її додають в готовий корм (норма введення 0,2-2 кг/т) для збільшення харчової цінності. Вживаючи корми, збагачені бетаїном безводним, тварини та птиця (зокрема свині, кури, качки) радують фермерів високими показниками росту, ваги, самопочуття, а в результаті – помноженої в кілька разів забійної маси. Дана речовина ефективно зменшує відсоток жирових відкладень у поголів’я свиней. Будучи осмолітом, бетаїн служить захистом для клітин, білків і ферментів від згубного впливу навколишнього середовища. Крім того, це чудова профілактика серцево-судинних захворювань тварин, неоціненна турбота про здоров’я їхніх внутрішніх органів. Крім додавання в харчові корми тварин, бетаїн безводний застосовують в риборозведенні. Приміром, він ефективний при перенесенні риб з прісної води в солону, це запобігає у них високий осмотичний тиск.

Бетаїн безводний 96%, реалізований ТОВ «Агрокапітал України», відрізняється високими показниками якості, оскільки його виробники (як правило, відомі профільні компанії) дотримуються всіх встановлених технологічних стандартів, зокрема обов’язково застосовується антикомкователь через високу гігроскопічність речовини. Замовляючи цю кормову добавку в «Агрокапітал України», ви також можете не сумніватися в співвідношенні ціни та якості обслуговування, оскільки компанія дбає про свою репутацію та дорожить кожним клієнтом. Вивчаючи прайс-лист, ви залишитеся задоволені цінами на всі позиції, що реалізовуються, так як вони цілком доступні. Крім того, де б ви не знаходилися, замовлення прийде чітко в встановлений термін – «Агрокапітал України» давно й успішно займається доставкою товару по Україні та за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А