БМВД для птиці

БМВД (білково-вітамінно-мінеральні добавки) для птиці від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка БМВД для птиці по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом БМВД для птиці в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


В умовах фермерського господарства на сьогоднішній день широке розповсюдження отримали спеціальні кормові добавки, які збагачують живильний раціон сільськогосподарської птиці необхідними вітамінами та мінералами. До таких добавок відносяться і БМВД для птиці.

БМВД (БВМД) – це однорідна суміш високобілкових, біологічно активних речовин, мінералів, ферментів і антиоксидантів. Додається в зернові раціони птиці в кількості 5-30% від загальної маси кормосуміші.

Завдяки додаванню БМВД для птиці в корми:

  • збільшується запліднюваність і збереженість приплоду
  • задовольняється потреба в необхідних елементах живлення
  • забезпечується стійкість до інфекцій
  • збільшується приріст живої маси
  • поліпшується якість м’яса та яєць
  • попереджається захворюваність кокцидіозом
  • збільшується несучість

БМВД для птиці може відрізнятися за складом залежно від виду та віку птиці. Купуючи БМВД для птиці від компанії «Агрокапітал України» можна бути повністю впевненим у високій якості продукції. Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними виробниками продукції для тваринницького комплексу. Уся сировина відповідає нормам санітарії та безпечна для птиці. Ми надаємо своїм клієнтам доступні ціни, гнучкі умови, доставляємо свою продукцію по території України та за кордон.

Зручна форма випуску та високі смакові якості БМВД дозволяє легко змішувати її з кормами, не переживати про те, що тварина може не повністю отримати потрібну дозу вітамінів і мінералів. Індивідуальний підхід дозволяє точно підібрати БМВД для конкретної потреби птиці.

Наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати білково-вітамінно-мінеральні добавки для птиці, враховуючи всі потреби та особливості ваших підопічних. Вибираючи співпрацю з ТОВ «Агрокапітал України», ви вибираєте успіх!

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А