БМВД для свиней

БМВД (білково-вітамінно-мінеральні добавки) для свиней від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка БМВД для свиней по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом БМВД для свиней в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Важливою умовою для отримання повноцінного потомства, росту та розвитку свиней є їх правильне годування. Що ж мається на увазі під правильним годуванням? Це якісні корми, багаті вітамінами, мікро та макроелементами, амінокислотами. Кожен з життєво необхідних елементів відповідає за чітке функціонування органів, за імунну систему, за репродуктивну функцію, за виживаність і тривалість життя.

Рослинні корми часто бідні на вітаміни та мінерали і мають низький протеїн, а погана засвоюваність їх організмом ще більше знижує користь від них. Тому в комбікорми для свиней додають спеціальні білково-мінерально-вітамінні комплекси – БВМД. БМВД для свиней – це:

  • високопротеїновий склад
  • збалансований амінокислотний склад
  • розвиток м’язів і здоров’я молодняку
  • стійкість до захворювань і інфекцій
  • висока якість м’яса
  • чітка робота травної системи, відсутність проносів
  • відмінні смакові якості кормів та їх поїдання тваринами

БМВД для свиней від компанії «Агрокапітал України» – це гарантія високої якості, використання передових технологій, доступні ціни. Працюючи вже не перший рік на вітчизняному ринку, ми завоювали довіру наших клієнтів.

БМВД для свиней виготовляють для всіх періодів вирощування поросят, свиней і свиноматок.

Завдяки використанню білково-вітамінно-мінеральних добавок для свиней досягаються високі результати у вирощуванні тварин, отриманні потомства і темпів приросту. Вдається уникнути багатьох проблем зі здоров’ям, особливо це стосується проблеми невиношуваності та ранньої смертності поросят.

Наша компанія реалізує продукцію тільки високої якості, тому співпрацюючи з ТОВ «Агрокапітал України», ви можете бути впевнені в тому, що забезпечуєте тваринам тільки найкращим!

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А