БМВД для ВРХ

БМВД (білково-вітамінно-мінеральні добавки) для ВРХ (великої рогатої худоби) від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка БМВД для ВРХ по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом БМВД для ВРХ в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


БМВД (БВМД) – це білково-мінерально-вітамінний комплекс, насичений білками, амінокислотами, створений для збагачення кормів життєво необхідними елементами. Від правильного харчування ВРХ залежить зростання та продуктивність тварин. Адже навіть невелика нестача одного з вітамінів може позначитися на продуктивності, а якщо тварина недоотримує цілий ряд важливих елементів, то і наслідки будуть серйознішими. На допомогу фермерським господарствам приходять БМВД для ВРХ.

Спеціально розроблені комплекси найважливіших вітамінів і мінералів з додаванням амінокислот і концентрованого білку складаються залежно від конкретних потреб, віку та періоду життя тварини.

Застосовуючи БМВД для дійних корів можна:

  • збільшити кількість молочної продуктивності
  • знизити міжотельний період
  • підвищити продуктивне довголіття
  • зменшити число маститів
  • отримувати молоко поліпшеної якості

Застосовуючи БМВД для телят можна:

  • збільшити середньодобові прирости
  • поліпшити фізіологічний стан молодняку
  • попередити появу діареї
  • скоротити витрати на вирощування телят

Купуючи БМВД для ВРХ від ТОВ «Агрокапітал України» ви можете бути впевнені у високій якості продукції. Ми надаємо нашим клієнтам гнучкі умови співпраці, доступні ціни та послугу доставки БМВД для ВРХ по території України та за кордон.

Зручна форма випуску дозволяє додавати БМВД в будь-які комбікорми та кормосуміші. До складу БВМД входять концентровані білки, вітаміни А, Д, Е, К і групи В, йод, селен, залізо, кальцій і фосфор. Всі вони відповідають за імунітет, роботу травного тракту та інших органів, згортання крові, репродуктивну функцію, виношування потомства та виживання молодняку.

Купуючи білково-вітамінно-мінеральну добавку для великої рогатої худоби, ви забезпечуєте своїх тварин всіма необхідними складовими для повноцінного розвитку та продуктивності.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А