Гемоглобін свинячої крові

Гемоглобін свинячої крові від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка гемоглобіну свинячої крові по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом гемоглобін свинячої крові в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на гемоглобін свинячої крові можна тут 


Які харчові добавки роблять звичайний комбікорм по-справжньому живильним і збалансованим продуктом? Серед інших препаратів варто особливо виділити гемоглобін свинячої крові. Це надійний постачальник білку тваринного походження, який може служити як додатковим, так і основним джерелом протеїну. До його складу також входить велика кількість амінокислот і заліза, необхідних для нормального росту та життєдіяльності організму. Комбікорм для свиней, птиці, бройлерів, а також домашніх тварин (кішок, собак), збагачений гемоглобіном свинячої крові, позбавить власників господарств від багатьох непоправних проблем, пов’язаних зі здоров’ям, стресостійкістю і продуктивністю тварин.

Гемоглобін свинячої крові від концерну SONAC (Німеччина) – стабільного лідера на європейському ринку виготовлення та постачання кормових добавок – це, перш за все, висококласний продукт, який отримується шляхом гідролізного висушування крові свиней. Трудомісткий делікатний процес видобутку та доведення сировини до необхідної консистенції виробляється на новітньому патентованому обладнанні, яке відповідає затвердженим в Європі стандартам якості.

Високий вміст протеїну – не менше 92 відсотків – позитивно характеризує даний продукт серед ряду аналогів, до того ж гемоглобін свинячої крові засвоюється організмом на 99 відсотків, що також має велике значення. Його розчинність абсолютна – 100 відсотків, волога – всього 6 відсотків, а відсоток жиру становить 0,9.

Купити гемоглобін свинячої крові в Україні не становить проблеми, оскільки ТОВ «Агрокапітал України» успішно реалізує даний продукт в числі цілого спектра інших товарів сільськогосподарського призначення, як на території країни, так і за її межами. Залежно від бажання клієнта, можлива доставка гемоглобіну свинячої крові оптом по Україні та за кордон. Понад десять років «Агрокапітал України» радує споживачів демократичними цінами, відмінним сервісом і швидкістю обслуговування. Ціни на гемоглобін свинячої крові, як і на інші товари, в будь-який момент можна з’ясувати в прайс-листі, або зв’язавшись з менеджером компанії.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А