Комбікорм для кролів

Комбікорм для кроликів від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Комбікорм для кроликів оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.


Вирощування і розмноження кроликів є однією з найприбутковіших галузей тваринництва. Найшвидший приплід саме у кролиць, і кроленята відрізняються особливою скоростиглістю.

Основна продукція галузі – це м’ясо, шкірки та пух. Зрозуміло, це все повинно бути високої якості для конкурентоспроможності. Але все це можливо тільки за умови того, що кролі годуватимуться правильним кормом.

Комбікорм для кроликів – це зернова суміш сировини і продуктів з високим вмістом білку, вітамінів, а також мікро- і макроелементів для годування домашніх тварин. Як правило, він становить близько 50% раціону кроликів.

Для живлення кроликів використовуються різні комбікорми – концентрати, які включають в себе набори кормів у вигляді сухих сумішей. Також рекомендовано використання і повнораціонних комбікормів.

При виробництві кормів використовують:

Комбікорми бувають:

  • Повнораціонні, що забезпечують 100% потребу тварин у мінеральних та поживних речовинах.

Комбікорм для кролів, представлений компанією «Агрокапітал України» розроблений за спеціальною рецептурою і дозволяє задовольнити потреби тварин у всіх поживних і вітамінних речовинах. Його виробляє компанія «Миронівський хлібопродукт» на обладнанні провідних європейських виробників.

Продукт відповідає всім стандартам якості, є екологічно чистим, не містить гормонів та стимуляторів росту, при цьому ціни на комбікорм для кроликів залишаються доступними, гнучкими і економічно обґрунтованими.

Вибираючи якісний, але в той же час доступний за ціною продукт, підприємець може скоротити статті витрат на годування кроликів, які складають левову частку витрат, не позбавляючи їх збалансованого харчування. Адже саме воно забезпечує:

  • Високу якість м’яса, хутра і пуху
  • Високі показники приросту і виживаності молодняку
  • Опірність до хвороб і інфекцій
  • Збалансований раціон
  • Ріст і розвиток кроликів
  • Низькі витрати комбікорму

Компанія «Агрокапітал України» надає доставку комбікорму по Україні, так як керується, насамперед, інтересами клієнтів. Тому вибираючи комбікорм для кроликів, реалізований нашою компанією, ви робите правильний вибір.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А