Комбікорм для курей несучок

Комбікорм для курей несучок  від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Комбікорм для курей несучок оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.


Основним напрямком діяльності ТОВ «Агрокапітал України» є реалізація високоякісних повнораціонних комбікормів для всіх видів тварин, зокрема для курей-несучок.

Одним з важливих факторів, необхідних для виконання куркою-несучкою своїх функцій – це правильне і повноцінне харчування, яке в свою чергу забезпечує високу продуктивність якісної продукції. А це:

  • Висока несучість курей-несучок
  • Висока якість шкаралупи яєць і м’яса птиці
  • Високі показники відтворення, інкубації
  • Імунітет проти поширених інфекцій і хвороб
  • Ярко виражені смакові якості яєць
  • Природне жовто-оранжеве забарвлення жовтка

Комбікорми для несучок, реалізовані нашою компанією, виробляє «Миронівський хлібопродукт» на високоякісному устаткуванні. Саме тут використовуються унікальні методи виготовлення комбікормів для птиці, які в повному розмірі забезпечують щоденну норму поживних речовин і вітамінів, необхідних їм для життєдіяльності.

Устаткування компанії представлено кращими зразками європейських виробників, тому можна з упевненістю заявляти про абсолютну екологічну чистоту продукції, що випускається.

При цьому ціни на комбікорми для несучок залишаються найнижчими і прийнятними в галузі. Це пов’язано, перш за все, зі стратегією підприємства, яка спрямована на збільшення темпів зростання по всіх бізнес-напрямах.

При виготовленні комбікорму для несучок використовуються наступні складові:

Комбікорми бувають 2 видів:

  • Концентрати – додатково використовуються з грубими і соковитими кормами
  • Повнораціонні – повністю задовольняють потреби птиці в мінеральних та поживних речовинах. Використовуються, як основне харчування для курей-несучок

Компанія «Агрокапітал України» будує свої відносини з клієнтами на засадах довіри, поваги та підтримки. Тому, організовуючи доставку комбікормів по Україні, компанія, перш за все, піклується про своїх споживачів.

Якщо вам хочеться отримати якісний продукт, заощадивши свій час і кошти, звертайтеся до компанії «Агрокапітал України».

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А