Комбікорм для свиней

Комбікорм для свиней від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Замовити та купити Комбікорм для свиней оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на комбікорми можна тут

Завантажити показники якості


Свинарство є досить розвиненою галуззю сільського господарства в усьому світі. Україна не є винятком. Щороку поголів’я тварин збільшується.

У структурі собівартості продукції свинарства левову частку витрат складають витрати на годівлю тварин. І багато підприємців, бажаючи знизити витратну частину, економлять саме на кормах. А саме від якості кормів залежить і якість м’ясної продукції. 

Ціни на комбікорми для свиней, які пропонує компанія «Агрокапітал України», економічно обґрунтовані, а тому прийнятні та доступні.

Але низькі ціни ніяк не відбиваються на високій якості. Адже цей комбікорм для свиней виробляється компанією «Миронівський хлібопродукт» на кращому обладнанні лідерів європейських виробників.

Якісний комбікорм для свиней забезпечує повноцінне харчування тварин, підвищуючи продуктивність в порівнянні з незбалансованими кормами.

Комбікорм – це однорідні суміші різних кормових інгредієнтів і добавок, які подрібнені до необхідних розмірів і забезпечують повноцінність харчування тварин.

До складу комбікорму для свиней входять:

  • Поживні речовини
  • Вітаміни
  • Біологічно активні компоненти

У свинарстві використовується 2 види кормів:

  • Комбікорм-концентрат (суміш різних кормів, підходить всім групам тварин, містить підвищений вміст мінералів, протеїну, мікродобавок)
  • Повнораціонний комбікорм (повністю забезпечує тварин усіма необхідними поживними, мінеральними речовинами)

Використання повнораціонного комбікорму для свиней передбачає використання додатково до 15% трав’яного борошна. Трав’яне борошно забезпечує організм свиней клітковиною, необхідної для хорошого переварювання їжі і приросту м’яса. Свиноматкам борошно потрібне для збільшення кількості молока під час вигодовування поросят.

Важливим моментом є вигодовування поросят, яким на 5-7 день життя починає не вистачати молока. Тому тільки застосування якісних, екологічно чистих комбікормів сприятиме зростанню і розвитку здорового молодняку. Головне правильно підібрати корма в залежності від груп тварин.

Компанія «Агрокапітал України» допоможе вам визначитися з вибором і забезпечить швидку доставку комбікормів по Україні за доступними цінами.

Ми працюємо для вашого бізнесу.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А