Комбікорм для водоплавної птиці

Комбікорм для водоплавної птиці від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Комбікорм для водоплавної птиці (гусей, качок) оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.


Водоплавна птиця – сама невередлива живність серед свійської птиці, тому одержала таке широке поширення у сільськогосподарській галузі. До неї відносяться:

  • Гусак
  • Домашня качка
  • Мускусна качка
  • Мулард

Від правильно підібраного корму безпосередньо залежить якість одержуваної в результаті продукції. Саме такими кормами є комбікорми для водоплавної птиці, які реалізує компанія «Агрокапітал України».

Це високоякісний, науково розроблений щоденний раціон, який дозволяє птиці отримувати всі необхідні для росту і розвитку поживні речовини, вітаміни і мінерали.

Комбікорми для водоплаваючої птиці, вироблені лідером вітчизняного ринку – компанією «Миронівський хлібопродукт» забезпечують:

  • Високу якість м’яса
  • Опірність хворобам і інфекціям
  • Високі показники відтворення і збереження поголів’я
  • Збалансований раціон для птиці
  • Низькі витрати корму (конверсія)
  • Повноцінний ріст і розвиток

Саме, на ПАТ «Миронівський хлібопродукт», представником якого є компанія «Агрокапітал України», завдяки новітньому обладнанню та комп’ютерним технологіям, є можливість виробляти якісні, екологічно чисті і збалансовані комбікорми для водоплавної птиці. Їх можна використовувати як на виробничих майданчиках, так і в домашньому господарстві, будучи впевненим у 100% позитивному результаті.

При цьому важливим фактором є ціни на комбікорм, а вони – економічно обґрунтовані і доступні споживачам. Прийнятні ціни, в свою чергу, допоможуть скоротити статтю витрат на годування птиці.

При виготовленні комбікорму для водоплавної птиці використовуються такі складові:

Форма випуску комбікормів залежить від віку птиці – вони можуть бути розсипні, гранульовані і у вигляді крупки.

Вибираючи комбікорми для водоплавної птиці, представлені ТОВ «Агрокапітал України», ви можете не турбуватися за доставку, тому що керівництво компанії подбало про доставку комбікорму по Україні. Адже метою співпраці є не тільки розширення ринку збуту, а й відносини, побудовані на основах довіри і поваги до клієнтів.

 
2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А