Кукурудза

Кукурудза від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Кукурудзу оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Основу зернопромислового комплексу складає зернове господарство. Зерновим культурам відводиться найважливіше місце в усіх регіонах України.

Всі зернові культури ділять на:

  • Хлібні
  • Зернобобові

Конкретно хлібними культурами є пшениця і жито, круп’яними – гречка та просо, кукурудза та ячмінь відносяться до зернофуражних культур.

Кукурудза – одна з головних культур не тільки в Україні, а й в усьому світі. Ця зернова культура відрізняється високою врожайністю і різнобічним використанням. На продовольчі цілі йде приблизно 20% зібраного зерна, 2/3 йде на корм тваринам і птиці.

Із зерна виготовляють крупу, борошно, пластівці, крохмаль, цукор, масло.

Кукурудза – однорічна трав’яниста культура, тепло- і світлолюбна, отримала широке поширення у всіх фермерських господарствах. На відміну від пшениці, кукурудза легше переносить посуху та морози. В останні роки кукурудза лідирує серед решти сільськогосподарських культур за рівнем рентабельності.

Попит на кукурудзу на корми не падає і підтримується завдяки активному розвитку таких галузей, як птахівництво та тваринництво. Кукурудза займає лідируючі позиції в структурі посівів холдингу «Миронівський хлібопродукт», більше 45% полів компанії.

Кукурудза є відмінним кормом для тварин. В 1 кг зерна міститься 1,34 кормові одиниці і 78 грамів протеїну. Це робить кукурудзу цінною сировиною для комбікормів. Як силосна культура вона також займає перше місце. Силос – це соковиті корми, які володіють дієтичними властивостями та відмінною перетравленністю.

Також кукурудза широко використовується на зелений корм, багатий на каротин.

В якості корму також використовують сухе листя, стрижні качанів і стебла, що залишаються після прибирання полів.

Купуючи зерно кукурудзи на корми, слід звернути увагу на якість зерна, його чистоту і відповідність ГОСТу. Зерно, що реалізовується компанією «Агрокапітал України» відповідає всім цим вимогам.

Крім того, ціни на кукурудзу залишаються доступними і економічно обґрунтованими для всіх клієнтів компанії.

Йдучи назустріч своїм споживачам, компанія виконує доставку кукурудзи по всій території України. Співпрацюючи з нами, ви купуєте якісне зерно і економите на статті витрат на корми. Тому що головна мета компанії «Агрокапітал України» – це взаємовигідні відносини з клієнтами, побудовані на основах поваги та довіри.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А