L-лізину гідрохлорид

L-лізину гідрохлорид від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка L-лізину гідрохлориду по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом L-лізину гідрохлорид в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Кормові добавки грають важливу роль в процесі вирощування здорової живності, підвищення її показників росту, маси та продуктивності. Однією з важливих кормових добавок є амінокислоти.

Амінокислоти – це структурні хімічні одиниці, які утворюють білки, необхідні для росту і розвитку тварин. В сільському господарстві найчастіше застосовують:

Лізин – отримують методом культивування мікроорганізмів, які виробляють цю амінокислоту. Відноситься до важливих амінокислотам в тваринництві, які не можна замінити.

L-лізину гідрохлорид – це порошок кремового кольору. Поставляється в мішках, фасуванням по 25 кг. Добре розчиняється у воді, що дозволяє додавати його не тільки в корм, а й воду для пиття тваринами.

L-лізину гідрохлорид зустрічається в усіх білках, але в білках рослинного походження в незначних кількостях.

Якщо в раціоні тварин і птиці використовуються тільки рослинні корми, які складаються із злакових культур, шроту, тоді у живності виникає дефіцит білку, що приводить до зниження показників приросту та продуктивності.

Сировиною для виробництва L-лізину гідрохлорид є:

Використання лізину в раціоні дозволяє збільшити приріст маси тварин і птиці в середньому на 10%, надої молока на 12%, несучість птиці на 10%.

Вноситься лізин в корми відповідно до норм вмісту білка в харчових раціонах, при цьому враховуючи його фактичний зміст в кормах.

Вміст лізину в кормах, рекомендований в тваринництві:

  • Бройлери 1 - 2,5%
  • Кури 0,5 - 1%
  • Індички 1,5 - 2,5%
  • Поросята 1,5 - 2,5%
  • Свині 0,5 - 1,5%

Умови зберігання: мішки з порошком кремового кольору зберігати в сухих, вентильованих приміщеннях, захищених від світла при температурі не більше 25 С.

Купуючи L-лізину гідрохлорид від компанії «Агрокапітал України» ви отримуєте продукт високої якості за прийнятною ціною. Повне взаєморозуміння з клієнтом, доставка продукції по Україні та за кордон – мета нашої компанії. Ваша вигода – наш успіх.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А