L-треонін

L-треонін від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка L-треоніну по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом L-треонін в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Всім відомо, що амінокислоти відіграють важливу роль в раціоні вигодовування сільськогосподарських тварин і птиці. Найчастіше в тваринництві використовують наступні види амінокислот:

L-треонін – належить до групи лімітуючих амінокислот, які неможливо замінити. Рослинний білок містить дану амінокислоту у вкрай незначній кількості, тому в корми додають L-треонін у вигляді кристалічного порошку білого кольору.

Дана амінокислота відповідає за ріст м’язової маси і тому провідні ветеринари приділяють йому пильну увагу при складанні схеми правильного вигодовування тварин, особливо свиней. Окрім збільшення маси, треонін відповідає за енергетичний обмін, синтез ферментів, зростання скелетної мускулатури.

Найчастіше L-треонін додають в корми, складені на основі пшениці, ячменю і сорго. Крім малого вмісту такої необхідної амінокислоти в натуральному вигляді, вона ще й погано перетравлюється, а, отже, корма потребують додаткового збагачення.

Використовуючи L-треонін від ТОВ «Агрокапітал України» ви вибираєте ідеальне поєднання високої якості та оптимальної ціни.

Якщо тварина недоотримує необхідну кількість амінокислоти в раціоні, спостерігається її виснаження, порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, зниження темпів приросту м’язової маси та ін.

Використання L-треоніну не забороняє вносити в корми вітаміни, лікарські препарати з причини його повної сполучуваності з іншими видами кормових добавок. Вноситься препарат на комбікормових заводах або кормоцехах.

Вміст активних речовин становить 98,5%, запакований порошок в мішки з паперу та поліетилену. Зберігають L-треонін в сухому, захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при температурі від -30 до +30 С.

Компанія «Агрокапітал України» піклується не тільки про якість та ціну своєї продукції, а й доставці L-треоніну як по території України, так і за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А