Лактоза харчова

Лактоза харчова від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка лактози харчової по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом лактозу харчову в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Правильно складений раціон годівлі сільськогосподарських тварин є запорукою високої продуктивності. Одним з продуктів, якого потребують тварини, особливо молодняк, виступає молоко. Однак давати цільне молоко не доцільно з ряду факторів, таких як – собівартість молока та його кількість. Тому на допомогу фермерам приходить промисловість, пропонуючи сухі препарати молока та його замінники.

Одним з таких препаратів є лактоза харчова 99%. Лактоза – це білий або світло-жовтий кристалічний порошок. За своїми смаковими якостями лактоза поступається цукру. Вона міститься в молоці, виступаючи його вуглеводом. Для молодняку лактоза є джерелом енергії.

Чим же так корисна лактоза для організму тварин? Вона бере участь в обміні кальцію, стимулює процеси нервової регуляції, відповідає за корисну мікрофлору кишечнику, підвищує стійкість організму до захворювань.

Лактоза харчова від компанії «Агрокапітал України» повністю замінює сухе молоко, покращує якість кормів, не підвищуючи їх собівартість. Використовуючи її для вигодовування тварин можна уникнути таких проблем, як гнильні процеси в кишечнику, які викликають різні захворювання. Саме лактоза виробляє молочну кислоту та стимулює вироблення лактобактерій, що відповідають за здоров’я кишечнику.

Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку сільськогосподарської продукції України завдяки прийнятній ціновій політиці та умовам співпраці. ТОВ «Агрокапітал України» здійснює доставку лактози харчової по території України та за кордон.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А