М’ясо-кісткове борошно з птиці

М’ясо-кісткове борошно з птиці від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка м’ясо-кісткового борошна з птиці по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом м’ясо-кісткове борошно з птиці в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на м’ясо-кісткове борошно з птиці можна тут 


Темпи приросту та продуктивності сільськогосподарських тварин залежать від різних факторів. Правильно підібраний раціон харчування, мабуть, найважливіший з них. Рослинні корми, які вигодовують тваринам і птиці часто бідні на необхідні білки, вітаміни та мінерали.

Одним з видів кормової добавки до раціону є борошно тваринного походження:

  • М’ясо-кісткове борошно
  • Кісткове
  • М’ясне
  • Кров’яне
  • З гідролізованого пера

М’ясо-кісткове борошно з птиці – це білковий продукт тваринного походження, який найчастіше виготовляють з відходів м’ясопереробного виробництва. Кількість сирих кісток у борошні становить 10-15%. За зовнішнім виглядом – це порошок сіро-бурого кольору з досить специфічним запахом. Використовують м’ясо-кісткове борошно з птиці для вигодовування свиней, птиці.

Купуючи м’ясо-кісткове борошно з птиці від компанії «Агрокапітал України» з масовою часткою протеїну 50%, ви вибираєте високу європейську якість, передові технології та доступні ціни. Продукція, що реалізується нашою компанією, виготовляється за високими стандартами компанією Сонак (Німеччина). В якості кормових добавок, що випускаються можна бути повністю впевненим, так як на заводі не використовують падіжну (мертву) птицю та пір’я, а тільки внутрішні органи та решту відходів виробництва. Тому відсоток засвоюваності борошна вище 80%.

М’ясо-кісткове борошно з птиці складається з протеїнів, необхідних амінокислот, вітамінів і жирів. Крім цього містить мікро та макроелементи: йод, кальцій, калій, мідь, залізо.

Додаючи м’ясо-кісткове борошно з птиці в корми, фермери забезпечують високу поживність та цінність корму, адже він стає збалансованим за вмістом білків, мінеральних речовин, містить вітамін B1.

ТОВ «Агрокапітал України» пропонує своїм клієнтам послуги доставки м’ясо-кісткового борошна з птиці по Україні та за кордон.

Високий бактеріологічний контроль за випуском продукції забезпечує оптимальні терміни зберігання м’ясо-кісткового борошна з птиці – до 6 місяців при температурі 25C і відсутності прямих сонячних променів.

Вибираючи компанію «Агрокапітал України» ви вибираєте стабільність та успіх.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А