М’ясо-кісткове борошно з свиней

М’ясо-кісткове борошно з свиней від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка м’ясо-кісткового борошна з свиней по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом м’ясо-кісткове борошно з свиней в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Темпи приросту і продуктивності сільськогосподарських тварин залежать від різних факторів. Одним з них являється оптимально підібраний раціон харчування, що враховує всі потреби організму тварин. Рослинні корми, які використовуються в якості кормів, часто бідні на необхідні білки, вітаміни та мінерали.

Одним з видів кормової добавки до раціону є борошно тваринного походження:

  • М’ясо-кісткове борошно
  • Кісткове
  • М’ясне
  • Кров’яне
  • З гідролізованого пера

М’ясо-кісткове борошно з свиней – це білковий продукт тваринного походження, який найчастіше виготовляють з відходів м’ясопереробного виробництва. Кількість сирих кісток у борошні становить 10-15%. За зовнішнім виглядом – це порошок сіро-бурого кольору з дуже специфічним запахом. Використовується борошно в якості кормової добавки до раціону свиней і птиці.

Купуючи м’ясо-кісткове борошно зі свиней від компанії «Агрокапітал України» з масовою часткою протеїну 50%, ви вибираєте високі європейські стандарти, передові технології і прийнятні ціни. Продукція, що реалізується нашою компанією, виготовляється на заводі Сонак (Німеччина). В якості кормових добавок, що випускаються можна бути повністю впевненим, так як на заводі не використовують падіжних (мертвих) свиней, а тільки внутрішні органи та решту відходів виробництва. Тому відсоток засвоюваності борошна вище 80%.

М’ясо-кісткове борошно з свиней складається з протеїнів, амінокислот, вітамінів і жирів, необхідних тваринам для повноцінного розвитку. Крім цього містить мікро та макроелементи: йод, кальцій, калій, мідь, залізо.

Додаючи м’ясо-кісткове борошно з свиней в корми, фермери забезпечують високу поживність і цінність корму, адже він стає збалансованим за вмістом білків, мінеральних речовин, містить вітамін B1.

ТОВ «Агрокапітал України» пропонує своїм клієнтам послуги доставки м'ясо-кісткового борошна з свиней по Україні та за кордон.

Термін зберігання продукту – до 6 місяців в приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів і температурі 25С.

Співпрацюючи з компанією «Агрокапітал України» ви робите правильний вибір.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А