Макуха соєва

Макуха соєва від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Макуху соєву оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Макуха – продукт, що отримується в процесі переробки рослинної олії із залишків зерен олійних культур. Завдяки своїм високим енергетичним і поживним властивостям широко використовується в якості  комбікормів.

Підходить практично всім представникам сільськогосподарських тварин, особливо ВРХ, свиням, вівцям. У невеликих обмеженнях вводиться молочним тваринам у зв’язку негативним впливом на якість молока, масла та сиру. 

Найбільш поширеними видами макухи є макуха соняшникова та макуха соєва

Соєва макуха – це продукт переробки соєвих бобів. По вмісту жиру розрізняють:

  • повножирова макуха
  • напівзнежирена макуха 

Повножирову макуху отримують, переробляючи соєві боби без віджиму олії. Напівзнежирену макуху отримують в результаті переробки повножирової макухи. 

Соєва макуха використовується в якості комбінованих кормів для тварин, як самостійний корм, так і у вигляді білкової добавки до раціону тварин. 

Ціни на соєву макуху вище, ніж на інші види. Це пов’язано, насамперед, зі світовою популярністю сої та її впливом на ринкову вартість решти видів, як макухи, так і шроту. Але купити макуху соєву за доступною ціною можна в компанії «Агрокапітал України». 

Рослинний білок, що міститься в бобах сої, робить її незамінним продуктом у тваринницькій галузі. Крім білку цінності соєвій макусі надають вітаміни і мікроелементи, що містяться в ньому. Це залізо, кальцій, йод, цинк, фосфор, марганець та ін. Всі ці складові позитивно впливають на зростання і розвиток тварин і птиці, що містяться в господарстві. 

Якісна соєва макуха повинна відповідати таким вимогам:

  • Колір – від жовтого до світло бурого. Допускається присутність невеликої кількості частинок темного кольору
  • Запах – властивий соєвій макусі, без сторонніх домішок (плісняви, затхлості) 

Використання в раціоні тварин та птиці макухи соєвої дозволяє:

  • збільшити приріст живої маси
  • збільшити несучість
  • підвищити засвоюваність та вживаність
  • знизити статтю витрат на корми 

Соєва макуха випускається у формі пресованих пластин різної величини. Може бути у формі крупки або гранульованою, а також подрібнена.

Гранульована соєва макуха є найвдалішою формою випуску, так як це полегшує використання макухи як корм – не потребує додаткової підготовки. 

Купуючи соєву макуху у компанії «Агрокапітал України» ви робите правильний вибір – ви довіряєте професіоналам.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А