Макуха соняшникова

Макуха соняшникова високопротеїнова і низькопротеїнова від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Макуху соняшникову оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Макуха – це концентрований корм для сільськогосподарських тварин з насіння олійних культур, що отримується в результаті віджиму олії із залишків насіння за технологією «холодний віджим», з високим вмістом рослинного білку (від 15 до 40%), один зі складових комбінованих кормів.

Широко використовується в раціоні ВРХ, птиці, свиней, овець і кіз. Завдяки високому вмісту жиру макуха є високоенергетичним і поживним кормом.

Існує кілька видів макухи – це соєва макухамакуха соняшникова, кукурудзяна макуха, конопляна макуха та ін. Крім необхідного білку і жирів, в макусі містяться корисні організму тварин амінокислоти, вітаміни мінеральні речовини.

Вони необхідні для повноцінного розвитку, росту і відтворення тварин та птиці. Деякі обмеження накладаються на об’єми введеної макухи соняшникової в раціон молочних тварин через погіршення смакових якостей молока, сиру та масла.

Купити макуху соняшникову для вигодовування сільськогосподарських тварин та птиці можна у компанії «Агрокапітал України». Це вдале поєднання якісного продукту та доступної ціни.

До макухи соняшникової пред’являються наступні органолептичні вимоги:

  • за кольором – колір допускається від сірого до коричневого різних відтінків
  • за зовнішнім виглядом – у формі мушлі або подрібнена
  • по запаху – чітко виражений запах соняшникової макухи без сторонніх включень

При використанні в раціоні соняшникової макухи, завдяки залишковій кількості рослинної олії, можна заощадити на статті витрат на придбання кормового масла.

Макуху соняшникову можна вводити як в сухому, так і розмоченому вигляді, в якості елементу комбінованого корму в суміші з іншими видами кормів.

Клітковина, що входить до складу макухи позитивно впливає на процес перетравлення їжі і тому особливо корисний жуйним тваринам. Крім цього, введення макухи соняшникової в комбіновані корми позитивно впливає на функцію відтворення, зміцнює імунітет, покращує ріст, якість молока, м’яса, яєць, підвищує продуктивність.

Ціна на макуху соняшникову на порядок нижче, ніж на макуху соєву, тому її частіше використовують у вітчизняному тваринництві.

Компанія «Агрокапітал України» пропонує клієнтам широкий вибір комбікормів, зернових і олійних культур, шроту і макухи соєвої та соняшникової. Вибираючи співпрацю з нашою компанією, ви вибираєте успіх.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А