М’ясо кролів

М’ясо кролів халяль від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити М’ясо кроликів халяль оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Скачати презентацію

Про властивості кролятини можна говорити довго. Це дієтичне м’ясо благотворно діє на людський організм, оскільки засвоюється на 90%, тоді як яловичина всього на 62%. Будучи лідером за вмістом білку – будівельного матеріалу для кісток і м’язів, м’ясо кролів має стати незамінним складовим дитячого раціону, а також вагітних і годуючих жінок, людей похилого віку, алергіків. Крім того кролятина показана онкологічним хворим, оскільки вона здатна знижувати дозу опромінення після хіміотерапії. М’ясо кроликів варто включити в постійне меню тим, хто проживає і працює в екстремальних умовах, наприклад, на забруднених територіях з підвищеним рівнем радіації.

Ось лише деякі переваги м’яса кроля:

  • невеликий вміст холестерину, високий рівень білків і жирів;
  • лідер за вмістом вітамінів (група В, вітамін С, нікотинова кислота), а також мінералів – цинку, калію, фтору, марганцю, фосфору, кобальту;
  • низький відсоток натрієвих солей.

Дієтологи відносять кролятину до білих елітних сортів м’яса. Найбільшу користь приносить м’ясо молодих кроликів, які не досягли півроку. Чим кріль старше, тим більше його енергетична цінність (процентний вміст жирів і білків збільшується, проте молода кролятина більш ніжна та швидше засвоюється організмом).

На вітчизняному ринку цілком можливо купити якісне м’ясо кролів в широкому асортименті завдяки посередництву ТОВ «Агрокапітал України». Наша компанія реалізує висококласний продукт, отриманий з рук перевірених і загальновідомих виробників. Купуючи м’ясо у нас, ви можете бути спокійні за його свіжість та якість, оскільки весь товар сертифікований, відповідає європейським стандартам.

Крім того компанія Агрокапітал України займається поставками м’яса кролів не тільки на території країни, але також за її межами. Ми надаємо широкий асортимент: тушка кроля, задні та передні лапи кроля, спинку, печінку, серце і язик кроля. Арабо-мусульманські держави не є винятком, оскільки реалізована продукція забезпечена сертифікатом «Халяль».

Завдяки гнучкій політиці цін м’ясо кролів, що поставляється нашою компанією, можна купити оптом і в роздріб на вигідних умовах. Вибираючи Агрокапітал України, ви будете задоволені високим рівнем сервісу, термінами доставки і, зрозуміло, якістю продукту. 

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А