М’ясо птиці

М’ясо птиці халяль від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити М’ясо птиці халяль оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Недарма м’ясо птиці вважається найбільш корисним з усіх існуючих його видів. Більше тисячі років тому в поселення на узбережжі Чорного моря купці привезли кілька дивовижних птахів із золотистим оперенням і довгим хвостом. Вони прибули з Індії, де люди вважали м’ясо цих птахів цілющим, оскільки з’ївши його, людина ставала більш сильною та здоровою. Дійсно, м’ясо птиці має багато переваг у порівнянні з м’ясом худоби:

  • пісний дієтичний продукт з низьким вмістом холестерину (після нього йде тільки риба);
  • лідер за вмістом білку, необхідного для нормального росту організму та підтримки функцій життєдіяльності людини. В курятині його відсоток становить 22,5, а в свинині – 13,8;
  • високий вміст вітамінів групи В (фолієва кислота, В2, В6);
  • наявність заліза, яке легко засвоюється, а також цинку, селену, міді, магнію, кальцію та фосфору.

М’ясо птиці умовно ділять на дві великі групи: домашнє (від домашньої птиці) та дичину. Лідируюче місце в першій групі посідає курятина, за ним йдуть качатина, гусятина та індичина. У другій групі чільну позицію по споживанню займають перепела, потім дикі качки, фазани, куріпки.

Чи можна, проживаючи в Україні, купувати м’ясо птиці за адекватною ціною, без економії на якості? Якщо ви думаєте про здоров’я своїх дітей, дбаєте про власне повноцінне харчування, то напевно не раз задавалися цим питанням. Зверніться в компанію Агрокапітал України – визнаному вітчизняному лідеру з постачання м’яса птиці на території країни, а також за її межами.

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, які вирощують птицю в європейських умовах, надають першокласні комбікорми, без хімічних добавок, що шкодять здоров’ю людини. Більше того, жителі арабо-мусульманських країн, а також ті, хто сповідує іслам, можуть звертатися в нашу компанію з питань придбання продукції, так як весь товар пройшов сертифікацію «Халяль».

Завдяки лояльній політиці цін у ТОВ «Агрокапітал України» ви зможете вигідно купити м’ясо птиці оптом. Ми представляємо широкий асортимент: вибирайте повністю або частково патрані тушки, набори субпродуктів, частини тушок (гомілки, стегна, чверті), курчат-бройлерів та інше на свій розсуд.

Вибираючи Агрокапітал України, ви купуєте постійного партнера по бізнесу, відповідального посередника між виробником і ринком збуту.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А