Мукопро

Мукопро (Муко-Про, Муко Про) від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка Мукопро по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Мукопро в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Щоб від утримання сільськогосподарських тварин і птиці отримати максимальний прибуток і приріст необхідно, щоб їх раціон харчування був максимально збалансований. Особливо це стосується періоду відгодівлі тварин, коли він повинен містити високоякісні білки, які легко засвоюються та містять велику кількість амінокислот.

Саме в цьому випадку на допомогу фермерам приходить препарат нового покоління Мукопро німецької компанії Sonac (Німеччина). Високі європейські стандарти гарантують якість, грамотну рецептуру та ефект від застосування препарату.

Мукопро – це протеїновий гідролізатор (з вмістом протеїну 80%), виготовлений з гідролізованих слизових оболонок кишкових тканин свиней. Склад Мукопро гарантує швидку засвоюваність продукту на 99%, гіпоалергенність і безпеку для молодого зростаючого організму.

Сировиною для виробництва гідролізатора являються слизові оболонки кишечнику свиней, що поставляються з цехів Західної Європи. З них також отримують гепарин для медицини. На заводі Sonac оболонки ретельно обробляють і піддають декільком стадіям обробки. Це розділення, фільтрація, опріснення, концентрація та осушення. Покращений процес виробництва Мукопро дозволяє отримати продукт з відмінними смаковими та поживними характеристиками.

Купуючи препарат нового покоління Мукопро від ТОВ «Агрокапітал України» ви обираєте оптимальне співвідношення ціна-якість, впевненість у високих стандартах та привабливі умови співпраці. Ми пропонуємо своїм клієнтам доставку Мукопро по Україні та за кордон.

Основні переваги від використання продукту полягають в наступному:

  • Відмінна смакова добавка, що підвищує споживання корму
  • Джерело необхідних і незамінних амінокислот і пептидів
  • Підвищення продуктивності тварин
  • Гіпоалергенний
  • Повна розчинність у воді
  • Сприяє більш швидкому формуванню ворсинок кишечнику, що дозволяє більш раннє введення комбінованих кормів в раціон молодняку

Зберігають продукт в оригінальній упаковці в сухих приміщеннях до 12 місяців.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А