На пшеницю біржові розцінки звалилися до низьких позначок з 2010 року липня місяця.

У п'ятницю на Чиказькій товарній біржі згідно результатів торгів ф'ючерс на пшеницю недавньої поставки впав в ціні на 4% – по 526 доларів USA за бушель. За 7 днів розцінки знизилася на 9%, а з перших чисел травня – на 25%, доповідає Прайм.

Величезний розмір пропозицій натискає на ринки зернових, відмінні перспективи врожаю і стагнирующий попит, пояснює головний аналітик фірми Wild Bear Capital Неустроєв Віктор. Міністерство сільського господарства USA на минулому тижні розмістило доповідь про всесвітній попит і приписи на продукцію агропромислового комплексу. «Показники по США і по світу вийшли ведмежими.

Перевершили очікування і зростання кінцевих запасів. Урожай ярої пшениці був переглянутий у більшу сторону завдяки гарній погоді. Очікувано скоротилося використання пшениці в корми. Кінцеві запаси в США в сезоні 2014/15 тепер, таким чином, прогнозуються на рівні 660 мільйонів бушелів, що вище набагато червневого прогнозу в 574 мільйони», – говорить Неустроєв.

Як видно з його слів, ніяких бичачих факторів немає на ринку пшениці в даний момент, і розцінки, головним чином, будуть знижуватися.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А