Нойбацид ФЛП сухий

Нойбацид ФЛП сухий від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка Нойбациду ФЛП сухого по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Нойбацид ФЛП сухий в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Препарат Нойбацид ФЛП сухий входить в категорію антибактеріальних підкислювачів харчових кормів, призначених для свиней та птиці. У даного засобу багато переваг у порівнянні з іншими препаратами аналогічної категорії. Основне призначення Нойбацида ФЛП сухого, як, втім, всіх підкислювачів корму, полягає в підвищенні забійної маси. Крім того, завдяки цілому ряду властивостей компонентів препарату тварини почувають себе добре, корми (як правило, дорогі) засвоюються практично повністю.

Що являє собою антибактеріальний препарат Нойбацид ФЛП сухий? Це мікрогранульований підкислювач харчового корму, основу якого складають мурашина, пропіонова і молочна кислоти. Нойбацид ФЛП сухий, реалізований ТОВ «Агрокапітал України», позитивним чином впливає на шлунково-кишковий тракт тварин і птиці, активно знижує рівень pH, підвищує перетравлюваність і засвоюваність кормів, знищує патогенну мікрофлору і навпаки, нормалізує ріст корисної. Внаслідок застосування антибактеріального препарату Нойбацида ФЛП сухого відсоток падежу худоби та птиці значно знижується, тварини не страждають діареєю, оскільки корм відмінно засвоюється, показники ваги і зросту приємно дивують.

Антибактеріальний сухий препарат Нойбацид ФЛП від компанії «Агрокапітал України» відповідає встановленим високим європейським стандартам якості, до того ж має доступну ціну. Кількісний вміст його компонентів відображено на упаковці, тому фермери можуть без сумніву довірити харчові корми впливу даного підкислювача, не боячись передозування.

Нойбацид ФЛП сухий має певні норми введення. Наприклад, для птиці залежно від раціону – це 1-5 кг, активність 59,5%. Для свиней також існують свої встановлені норми: свиноматки – 2-5 кг, свині на підгодівлі – 1-5 кг, поросята – 2-5 кг.

Компанія «Агрокапітал України» протягом тривалого часу лідирує на ринку збуту сільськогосподарських препаратів, ми доставляємо їх в будь-яку точку України, а також далеко за кордон. Антибактеріальний засіб Нойбацид ФЛП сухий реалізується в упаковках по 25 кг, зберігати його слід при низькій температурі в сухому темному місці.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А