Нойбалак МПГ сухий

Нойбалак МПГ сухий від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка Нойбалак МПГ по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Нойбалак МПГ в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Одним із складових компонентів кормових добавок, що використовуються в сільському господарстві для вигодовування тварин, є монопропіленгліколь. Він виступає в ролі консерванту та розчинника, безпечний для тварин і навколишнього середовища, схвалений провідними фахівцями у тваринницькій галузі. Випускають монопропіленгліколь у вигляді порошку та рідини.

Порошковою формою випуску є монопропіленгліколь сухий Нойбалак МПГ 70%. Нойбалак – це суха форма 1,2 проандіола (пропіленгліколь E490) з масовою часткою пропіленгліколя 70%. Найчастіше вводиться в якості добавки до раціону молочних корів з високою продуктивністю та великій рогатій худобі. Використовується для підвищення енергії в кормах. Досить швидко всмоктується рубцем і розщеплюється на глюкозу, яка необхідна для обміну речовин, метаболізму молочного жиру та лактози. Особливо глюкоза актуальна для корів у період лактації, в якості захисту від кетозу.

Компанія «Агрокапітал України» реалізує Нойбалак МПГ високої якості, який відповідає європейським стандартам. Наші умови співпраці та ціни приємно дивують клієнтів.

Послуга доставки Нойбалак МПГ по території України та за кордон значно полегшує транспортування препарату.

Перевагами вибору Нойбалак МПГ являються:

  • підвищення рівня енергії в кормах
  • швидке всмоктування препарату без навантаження на печінку
  • швидке перетворення в глюкозу
  • зручне додавання до кормів, завдяки оптимальній формі випуску

Зберігати препарат слід в сухому прохолодному місці.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А