Нойбабонд 100

Скріплювач гранул комбікорму Нойбабонд 100 від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка скріплювача гранул Нойбабонд 100 по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Нойбабонд 100 в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Яким повинен бути сучасний комбікорм? Безумовно, високоякісним, збалансованим, легкозасвоюваним, збагаченим різними добавками (вітаміни, протеїни, підкислювачі, мікроелементи). Яким має бути його зовнішній вигляд? Звичайно, можна з посмішкою сказати, що тваринам на фермі абсолютно все одно, як виглядає їхня їжа – аби її було багато, однак сільське господарство, як і інші галузі, не стоїть на місці, а розвивається. Це означає, що комбікорм, який їдять свині, яким підгодовують риб в штучних водоймах, може являти собою не хаотичну масу, а чітко оформлені гранули. Щоб домогтися структурності корму, з деяких пір у сільському господарстві стали застосовувати скріплювач гранул. В даному випадку це Нойбабонд 100.

Скріплювач гранул Нойбабонд 100 виробляється в Польщі. Даний препарат відмінно зарекомендував себе серед досвідчених тваринників, оцінили по достоїнству його позитивні якості. Нойбабонд 100 скріплює гранули комбікорму, пов’язуючи між собою складові компоненти, забезпечує цілісну структуру корму. Його використання попереджає утворення пилу між гранулами, ніяк не впливає на смакові якості тваринної їжі, крім того Нойбабонд 100 сумісний з іншими кормовими добавками, якщо такі є. Крім виробництва комбікорму тварин даний препарат застосовують у водному середовищі – для скріплення гранул в рибних кормах. Нойбабонд 100 достатньо вологостійкий, тому його використання у воді цілком виправдано.

ТОВ «Агрокапітал України» протягом ряду років успішно реалізує в числі інших сільськогосподарських препаратів і закріплювач гранул Нойбабонд 100. Ви в будь-який момент можете без зусиль замовити його зручним для себе способом. Ціна на препарат доступна – в цьому ви переконаєтеся, вивчаючи прайс-лист компанії. Територіальне положення клієнта не є проблемою, оскільки ми займаємося доставкою закріплювача гранул Нойбабонд 100 як по території України, так і за кордон. Вдаючись до послуг компанії «Агрокапітал України», ви вибираєте високу якість покупки та сервісу.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А