Нойбафікс Плюс

Нойбафікс Плюс від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка Нойбафікс Плюс по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Нойбафікс Плюс в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Трапляється, що сільськогосподарські культури, особливо зернові та бобові, уражаються пліснявими грибками. І під ударом виявляються тварини та птиця, так як мікотоксини, що виділяються цими грибками викликають зниження поїдання кормів або повна відмова від них, вражають ЦНС та інші важливі органи організму, викликають отруєння (мікотоксикози), летаргію та інші негативні наслідки.

В даний момент існує чимало способів боротьби з мікотоксинами. Одним з дієвих та сучасних методів є використання адсорбентів токсинів. Ці спеціально створені препарати зв’язують токсини, що потрапили в організм тварин, і максимально швидко виводять їх разом з фекаліями, зводячи ризик негативних наслідків до мінімуму.

До адсорбентів, як правило, пред’являють ряд вимог. Саме відповідність їм гарантує ефект від застосування. Серед препаратів, які виконують всі умови, можна виділити Нойбафікс Плюс. Саме він впливає на різні види токсинів, що утворилися в кормах. Цей адсорбент відноситься до числа сильних препаратів, яким не страшні навіть найбільш активні токсини (афлатоксин, охратоксин, зеараленон та інші). Крім свого прямого призначення, Нойбафікс Плюс позитивно впливає на імунну систему тварини, беручи участь в основних біохімічних процесах організму. До складу препарату входять сильні адсорбенти та імуностимулятори.

Компанія «Агрокапітал України» реалізує Нойбафікс Плюс за доступною ціною. Вся продукція, представлена нашою компанією відповідає санітарним стандартам і є сертифікованою. Також можлива доставка Нойбафікс Плюс по Україні та за кордон.

Норми додавання препарату залежать, насамперед, від раціону і зараженості кормів. У середньому це становить 1-2 кг/тонну.

Зберігають препарат в прохолодному сухому місці.

Вибираючи адсорбент Нойбафікс Плюс можна бути впевненим у здоров’ї та продуктивності тварин усіх видів.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А