Оксид цинку

Оксид цинку від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка оксиду цинку по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом оксид цинку кормовий в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


У тваринницькій галузі основоположним фактором, який впливає на продуктивність, є раціон, що використовується для вигодовування тварин і птиці. Саме від його якості та складу залежить, наскільки розвиток поголів’я буде повноцінним.

Про біологічну роль мінералів, зокрема мікроелементів, вже ніхто не сперечається – це добре відомий і науково обґрунтований факт. Величезну роль у розвитку організму відіграє такий мікроелемент, як цинк. Він несе відповідальність за функцію запліднення, правильний розвиток ембріона, здатність до розмноження. При його недостачі тварини не здатні виносити і народити повноцінне потомство. Цинк відповідає за якість яєчної шкаралупи, підвищення несучості, загоєння ран, рівень зростання та багато інших процесів.

У сільському господарстві в якості цього необхідного мікроелемента використовують оксид цинку кормового класу. Він застосовується, як кормова добавка, а також як складова частина преміксів. Оксид цинку – це коричнево-жовтий порошок, з масовою часткою цинку 75%, вільний від важких металів.

Оксид цинку кормовий від компанії «Агрокапітал України» випускається на заводі ZnKimya (Туреччина). Це продукт високої якості, виготовлений за спеціальною рецептурою, що дозволяє максимально ефективно використовувати його в якості добавки або додавати в премікси.

Оксид цинку впливає на ферментативні процеси в організмі тварин – обміні нуклеїнових кислот і синтезі білків. Відповідає за кровотворення, обмін вуглеводів і енергетичний обмін.

Крім реалізації, ТОВ «Агкрокапітал України» організовує доставку оксиду цинку по території України та за кордон. Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте продукцію високої якості за прийнятною ціною. Вибираючи нас – ви вибираєте успіх!

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А