Оксид магнію

Оксид магнію від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка оксиду магнію по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом оксид магнію кормовий в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Важливу роль у формуванні правильного раціону для сільськогосподарських тварин грають амінокислоти, мінеральні речовини та вітаміни. Причому, кожен з цих речовин виконує свою особливу роль.

Мінерали відповідають за багато обмінних процесів в організмі, імунітет, побудову тканин організму та багато інших. Одним з важливих мінералів є магній, саме він відповідає за роботу серця, нервової та м’язової системи, міцність кісток. Якщо організм тварини недоотримує необхідну кількість магнію протягом тривалого часу, то трапляється збій у роботі всіх органів і систем.

У сільськогосподарській галузі використовується оксид магнію кормовий. Це безбарвний порошок, що складається з найдрібніших кристалів. Найчастіше його називають паленою магнезією або окисом магнію. Він зустрічається в природі, але незначні родовища призвели до штучного отримання оксиду шляхом випалу доломіту або магнезиту. Оксид магнію не розчинний у воді та спирті.

Вченими доведено, що тварини, які недоодержують препарати магнію в раціон раніше старіють і вмирають, частіше хворіють, особливо захворюваннями серця.

Купуючи оксид магнію від компанії «Агрокапітал України» ви забезпечуєте тварин та птицю одним з найважливіших мінералів. Наша компанія реалізує продукт, вироблений на заводі «Styromag» Австрія, а це означає, що він виробляється за найвищими європейськими стандартами з дотриманням усіх санітарних правил і вимог. Масова частка магнію в оксиді становить 80%.

Потреба в оксиді магнію залежить від багатьох факторів – виду, віку тварин, раціону, насиченості його іншими мінеральними речовинами та продуктивності худоби.

Компанія «Агрокапітал України» пропонує придбати оксид магнію за прийнятною ціною. Також ми надаємо послугу доставки оксиду магнію по Україні та за кордон.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А