Підготовка робочого розчину

Мінеральні добрива VitaFer від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, відмінна якість. Доставка по всій Україні і за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Мінеральні добрива VitaFer в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176, +38 (067) 725-6-512.


При першому застосуванні суміші рекомендується виконати пробне змішування в невеликому об'ємі води.

При підготовці робочого розчину необхідно:

  1. наповнити бак обприскувача до половини водою;
  2. включити мішалку;
  3. влити відведену кількість добрива VitaFer;
  4. додати засіб захисту рослин (опціонально);
  5. долити водою до необхідного об’єму.

Розчин слід використовувати безпосередньо після приготування. Після процедури обприскувач промити водою, якщо заходи захисту не вимагають іншого способу промивання. З метою досягнення максимального ефекту для обприскування слід використовувати тільки повністю справний обприскувач, який забезпечує рівномірний розподіл робочого розчину на рослини.

 

УВАГА!

  1. НЕ СЛІД ЗМІШУВАТИ МІЖ СОБОЮ ДЕЯКІ ВИДИ ДОБРИВ, ТАК ЯК ЦЕ ЗНАЧНО ЗНИЖУЄ ЇХ ЕФЕКТИВНІСТЬ. ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ, ЯКІ ДОБРИВА МОЖНА ЗМІШУВАТИ МІЖ СОБОЮ, ОЗНАЙОМТЕСЯ З ТАБЛИЦЕЮ ЗМІШУВАННЯ.
  2. НЕ СЛІД ДОДАВАТИ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН, ЯКІ ВИРОБНИК ЗАБОРОНИВ ДОДАВАТИ У КОНКРЕТНІ ВИДИ ДОБРИВ. СКЛАДИ ОКРЕМИХ ДОБРИВ МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ В ТАБЛИЦІ СКЛАДІВ.

додатково:

Щоб максимально використовувати можливості, які пропонує листкове підживлення рослин добривами VitaFer, важливо, щоб добриво було застосовано у відповідний момент і при дотриманні певних умов. Щоб визначити терміни, в які слід удобрювати конкретні культури даними речовинами, ознайомтеся з планами підгодівлі, підготовленими Нашими Фахівцями – Рекомендації по культурам.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А