Пір’яне борошно

Пір’яне борошно від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка пір’яного борошна по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом пір’яне борошно в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на пір’яне борошно можна тут 


З метою підвищення поживності комбікормів має сенс застосовувати різні біодобавки, одержувані з натуральної сировини. Вони збагачують склад корму вітамінами, мінералами та мікроелементами, роблять раціон тварин більш збалансованим і корисним. Особливо відзначити слід пір’яне борошно.

Даний продукт виготовляють з махових і хвостових пір’їн сільськогосподарської птиці після її забою, а також із залишків пухово-пір’яної сфери виробництва. Таке борошно служить якісним постачальником білку в організм тварин. Протеїновий вміст продукту відрізняється високим рівнем – не менше 80 відсотків, добавка повністю засвоюється, а, отже, має позитивний ефект. Вміст вологи в кінцевому продукті коливається від 3,0 до 6,0 відсотків, жиру – від 14,0 до 17,0 відсотків, золи – в межах 6,0-7,0 відсотків. До складу борошна з пташиного пір’я входить також набір амінокислот, необхідних для нормального розвитку та функціонування тварин.

Гідролізоване борошно з пера для тварин, свиней, птахів, бройлерів виготовляється на новітньому сертифікованому обладнанні, проходить ретельний контроль якості і відповідає встановленим європейським стандартам виробництва кормових продуктів. В Україні борошно поставляє виробник – надійний і впевнений лідер ринку кормових біодобавок в Європі, концерн SONAC (Польща).

Компанія «Агрокапітал України» тривалий час успішно фігурує на вітчизняному ринку сільськогосподарських товарів, надаючи цілий спектр послуг. Ми співпрацюємо з всесвітньо відомими виробниками комбікормів і біодобавок, стабільними постачальниками м’яса вищої якості. Купити пір’яне борошно в Україні не складе проблеми, тим більше що ціни на даний кормовий продукт приємно дивують своєю демократичністю. Жителі ближнього і далекого зарубіжжя також без труднощів можуть замовити у нас пір’яне борошно і не тільки, оскільки ТОВ «Агрокапітал України» здійснює оптову та роздрібну доставку товарів не тільки по території країни, а й за її межами.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А