Премікси для свиней

Премікси для свиней від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка преміксів для свиней по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом премікси для свиней в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Без правильного харчування свиней неможливо отримати ефективні прирости та високу продуктивність. Що ж таке правильне харчування в тваринництві? Це корми, збагачені вітамінами, мінералами, амінокислотами, ферментами, антиоксидантами та іншими речовинами, необхідними для повноцінного розвитку організму тварин.

На допомогу фермерським господарствам приходять спеціально складені комплекси – премікси для свиней. Премікси – це суміш біологічно активних компонентів, покликаних збагачувати кормові суміші всіма необхідними елементами. До складу суміші може входити від 2 до десятків компонентів, залежно від призначення преміксу.

Використовуючи премікси для свиней можна:

  • поліпшити трансформацію протеїну корму в приріст
  • зробити адаптацію травної системи до рослинних кормів більш легшою
  • уникнути ожиріння, захворювань печінки
  • забезпечити нормальний розвиток ембріонів, знизити кількість абортів

Премікси призначаються в залежності від віку, статі та періоду розвитку тварини. Існують спеціальні комплекси для поросят, свиноматок, кнурів, для відгодівлі свиней.

Премікси для свиней від ТОВ «Агрокапітал України» – це якісна продукція, яка відповідає всім санітарним нормам. Висока якість, прийнятні ціни, гнучкі умови співпраці – це запорука вашого успіху.

У складі готового корму допускається до 5% преміксів.

За призначенням премікси для свиней ділять на:

  • профілактичні
  • лікувально-профілактичні
  • лікувальні

При виборі лікувальних преміксів слід звернути особливу увагу на цільове призначення, дозування та тривалість застосування. Ці суміші, як правило, містять додаткові компоненти – антибіотик, пробіотик, антигельмінтик або підвищена кількість звичайних компонентів.

Компанія «Агрокапітал України» пропонує послугу доставки преміксів для свиней, як по території України, так і за кордон.

Використання якісних преміксів для свиней збільшує швидкість росту, щоденний приріст, збереження потомства, є профілактикою ряду захворювань, пов’язаних з обміном речовин.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А