Премікси для ВРХ

Премікси для ВРХ (великої рогатої худоби) від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка преміксів для ВРХ по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом премікси для ВРХ в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Важливою умовою отримання високих показників продуктивності та продуктивності у великої рогатої худоби є збагачення їхнього раціону спеціальними вітамінно-мінеральними та живильними комплексами. Саме вони роблять тварин здоровішими, витривалішими, стійкішими до різних захворювань та інфекцій. Для тварин різного віку та статі існують свої норми таких комплексів.

Такими комплексами є премікси для ВРХ. Премікси – це порошкова суміш, що складається з вітамінів і мінералів. Головне завдання преміксів полягає в наповненні організму тварин необхідними поживними складовими. Для даної групи тварин всі складові частини преміксів складаються з урахуванням потреб тварин в різні періоди їхнього життя. Комплекси для молодняку, биків, корів у період лактації або виношування потомства будуються на індивідуальних потребах даних груп тварин.

До складу преміксів для великої рогатої худоби входять такі мінерали, як залізо, магній, йод, мідь, селен, а також вітаміни А, Е, С, Д і групи В. Використовуючи ці комплекси можна:

  • отримати розвинений, здоровий та придатний до репродукції молодняк
  • забезпечити високу продуктивність
  • уникнути проблем зі здоров’ям у новонароджених телят
  • підвищити надої
  • захистити організм тварин від різних інфекцій

Правильно збалансовані премікси для ВРХ, корів, биків містять також комплекс амінокислот, лакто і біфідобактерій. Також премікси допомагають абсорбувати та виводити з організму шкідливі речовини, які потрапили з рослинною їжею.

Купуючи премікси для ВРХ від компанії «Агрокапітал України» ви даєте своїм тваринам тільки найкраще. Перевірені виробники, відмінна рецептура, оптимальні ціни – все це ми пропонуємо своїм клієнтам.

Існують вітамінні, терапевтичні та мінеральні премікси. Терапевтичні премікси призначаються тваринам з метою профілактики певного виду захворювань, особливо ефективні вони в молодняку.

ТОВ «Агрокапітал України» здійснює доставку преміксів для ВРХ по території України, а також за кордон. Співпрацюючи з нами, ви можете бути спокійні за своє фермерське господарство. 

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А