Пропіленгліколь USP рідкий

1,2-Пропіленгліколь USP 99,8% рідкий від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка Пропіленгліколь USP по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Пропіленгліколь USP в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


У тваринницькій галузі особлива увага приділяється не тільки якості кормів, які використовуються для тварин, а й способам їх ефективного зберігання. Для того, щоб кормові суміші довше зберігали свої корисні властивості та були придатні до використання, в них вводять харчові добавки, такі як монопропіленгліколь. Він виступає в ролі консерванту та розчинника, а також є джерелом профілактики та лікування кетозу. Кетози – це хвороба тварин, що виражається в порушенні вуглеводного, білкового та жирового обміну. В організмі спостерігається різке підвищення кетонових тіл, яке може привести не тільки до тимчасової втрати здоров’я, але і до смерті. Найчастіше кетози вражають молочних корів.

Формою випуску монопропіленгліколю являється:

  • порошок
  • рідина

Рідкою формою випуску являється 1,2-Пропіленгліколь USP 99,8%. Це рідка форма 1,2 пропандіолу з масовою часткою пропіленгліколю 99,8%. Найчастіше вводиться в якості добавки до кормів молочних корів з високою продуктивністю та великій рогатій худобі. Використовується для збільшення енергії в кормах. Досить швидко всмоктується рубцем і розщеплюється на глюкозу, яка необхідна для обміну речовин, метаболізму молочного жиру та лактози.

Компанія «Агрокапітал України» реалізує Пропиленгликоль USP рідкий високої якості, що відповідає високим нормам Євросоюзу. Наші умови співпраці та ціни приємно дивують клієнтів.

Послуга доставки 1,2-Пропіленгліколь USP 99,8% рідкого по території України і за кордон позбавить вас від проблем пошуку необхідного транспорту.

Перевагами вибору препарату Пропіленгліколь USP являються:

  • швидке всмоктування препарату без навантаження на печінку
  • швидке перетворення в глюкозу
  • ефективність лікування у разі виникнення кетозу

Зберігати препарат слід в сухому прохолодному місці. 

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А