Ракушка (мушля) кормова

Ракушка (мушля) кормова від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка ракушки кормової по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом ракушку кормову в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Досвідчені фермери знають, що птиці – декоративній чи сільськогосподарській – необхідний легкозасвоюваний кальцій. Нестача даного мікроелемента негативним чином позначається на здоров’ї птиці (аж до летального результату) та стану яєць. Дефіцит кальцію призводить до порушення обмінних процесів в організмі птиці, розм’якшення кісток, відторгнення шлунку, розкльовування яєць та іншим проблемам.

Чим годувати птахів, щоб вони були здоровими, давали міцне потомство, стабільно несли яйця, а їх м’ясо відрізнялося високими смаковими якостями? Сьогодні існує багато різних збалансованих комбікормів, збагачених цілим рядом біодобавок. Одна з них – ракушка мушля кормова – заслуговує на особливу увагу, оскільки являє собою повністю натуральний продукт, створений природою.

Ракушка кормова для птиці, бройлерів, курей-несучок, гусей, індиків, на думку сільськогосподарських експертів з Англії, США, Росії, крім інших видатних якостей, є вигідною в економічному плані, оскільки на її виробництво не потрібно витрачати гроші. У порівнянні з штучними джерелами кальцію ракушка морська кормова виграє за цілою низкою критеріїв, наприклад, шлунок птахів в природних умовах адаптований до перетравлювання ракушняку, тобто цілком може стати автономним кормом в раціоні літаючої живності.

Щоб купити ракушку кормову морську, необов’язково відправлятися в портову місцевість. Досить зайти на веб-сайт ТОВ «Агрокапітал України», вибрати потрібну вкладку, ознайомитися з прайс-листом і зробити замовлення в пару кліків. Компанія більше 10 років займається реалізацією продукції сільськогосподарської сфери, співпрацюючи тільки з перевіреними та відомими виробниками. Морська ракушка кормова в Україні в числі інших натуральних і синтетичних біодобавок для кормів сьогодні доступна в будь-який момент – просто замовте її в «Агрокапіталі України»!

Компанія також займається поставками за кордон: якщо ви живете в іншій країні, можливий варіант доставки ракушки мушлі кормової оптом по Україні та за кордон, причому ціни на ракушку кормову дроблену вельми доступні.

Компанія «Агрокапітал України» піклується про своїх клієнтів, залишаючись стабільним лідером на ринку сільськогосподарських товарів.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А