Рибне борошно

Рибне борошно від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка рибного борошна по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом рибне борошно в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на комбікорми можна тут 


Працівники сільського господарства відмінно розуміють важливість однієї зі складових раціону вирощуваних тварин, а саме – рибного борошна. Список переваг цієї харчової добавки дуже великий. По-перше, рибне борошно є джерелом білку, незамінних жирних кислот, а також вітамінів D, A, групи B, фосфору, кальцію, селену та йоду. По-друге, борошно з риб містить у своєму складі такі амінокислоти, як лізин, цистин, метіонін, триптофан, треонін. У відсотковому відношенні перетравлюваність продукту тваринами та птицею сягає від 89 до 92, що само по собі є відмінним показником.

Говорячи про зміст протеїну в рибному борошні, хочеться зазначити, що в особливо якісному продукті – візьмемо виробництво компаній Данії, білковий вміст дорівнює 70-72% протеїну, в той час як прийнятною нормою прийнято вважати 60-65%.

Рибне борошно виробляється з так званих дарів моря. Це можуть бути ракоподібні, нехарчові види риб, різні ссавці. Крім того продукт добувають з відходів переробки креветки, краба, риби, придатної для їжі.

Слід знати, що рибне борошно буває двох видів. Все залежить від місця переробки вихідної сировини.

У першому випадку це виробництво на суднах. Таке борошно називається корабельне (промислове), його виробляють прямо в морі, на судні. Даний продукт має більш високу вартість в порівнянні з береговою, оскільки повністю виключає факт фальсифікації.

Другий вид борошна – береговий – виробляють на спеціальному обладнанні, розташованому на суші. За допомогою рибоборошняних установок продукт доводять до потрібної консистенції, вирівнюють відсоток вмісту протеїну. Слід зазначити, що на ціну рибного борошна значно впливає протеїн, що в ньому міститься: чим вище його відсоток, тим вартість борошна більша.

Рибне борошно від ТОВ «Агрокапітал України» відповідає всім встановленим нормам за змістом такого цінного протеїну, воно виробляється в Данії за допомогою новітнього спеціалізованого обладнання з дотриманням всіх технічних вимог, без додавання будь-яких сторонніх домішок.

Протягом ряду років компанія успішно здійснює доставку рибного борошна по Україні та за кордон, що значно скорочує статтю витрат наших клієнтів.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А