Шрот соєвий

Шрот соєвий від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Шрот соєвий, шрот вісокопротеїновій оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Побічні продукти перероблених олійних культур широко використовуються у тваринницькій галузі в якості складової частини комбінованих кормів для сільськогосподарських тварин і птахів.

Процес переробки олійних культур для отримання рослинного масла називається екстрагуванням. А насіння олійних культур, що пройшли подрібнення під час такої процедури називаються шротом. У шроті міститься висока кількість рослинного білка, тому він широко використовується в якості одного зі складових елементів комбінованих кормів.

Промисловість отримує такі види шроту (залежно від сировини, що переробляється):

Найбільшого поширення в нашій країні знайшов шрот соєвий і шрот соняшниковий.

Найпопулярнішим видом шроту є шрот соєвий, який впливає на формування світового попиту та цінової політики на всі види продукту. Це найдорожчий вид шроту. Його отримують шляхом подрібнення перероблених бобів сої.

Ціни на соєвий шрот, що реалізуються компанією «Агрокапітал України» є доступними для всіх клієнтів компанії. Ми пропонуємо високу якість за прийнятними цінами.

За формою випуску виробляють шрот гранульований і негранульований (розсипний).

За вмістом білка шрот ділиться на:

  • низькопротеїновий
  • високопротеїновий

Шрот містить необхідні для росту і розвитку тварин кальцій, залізо, фосфор, мінеральні речовини та амінокислоти.

До 35% соєвого шроту вводиться в якості основного харчування тварин, птахів та риби в господарствах. Високий вміст рослинного білку і його відмінна засвоюваність організмом роблять шрот соєвий високопротеїновий незамінним компонентом високоенергетичного раціону тварин без високих витрат.

Використання шроту соєвого покращує і збільшує наступні важливі показники:

  • добовий приріст маси при відгодівлі тварин і птиці
  • надій і якість молока
  • засвоєння поживних речовин, що входять до складу комбікорму
  • загальні показники стану птахів та тварин

Якісний шрот повинен відповідати показникам, що пред'являються ГОСТом до даного виду продукції. Колір шроту соєвого повинен бути від світло-жовтого до світло-коричневого. Запах – властивий шроту соєвого без сторонніх домішок.

Найбільш зручною формою випуску шроту є гранулювання. Шрот гранульований зручний у фасуванні, транспортуванні та зберіганні.

Соєвий шрот від компанії «Агрокапітал України» це запорука відмінного комбікорму, а, отже, високої якості продукції.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А