Шрот соняшниковий

Шрот соняшниковий гранульований і не гранульований від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Шрот соняшниковий, шрот високопротеїновий оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Шрот отримують шляхом екстрагування жиру з насіння олійних культур. Він є побічним продуктом маслоекстракційного виробництва. Широко застосовується в якості комбінованого корму для сільськогосподарських тварин (ВРХ, свиней) і птиці.

Залежно від сировини, яка використовується для екстрагування жиру, розрізняють шрот:

  • соняшниковий
  • соєвий
  • ріпаковий
  • кукурудзяний та ін.

За формою випуску отримують гранульований і негранульований шрот. Найбільш зручною формою випуску є гранулювання, яке набагато полегшує процеси упаковки, транспортування та зберігання. Шрот гранульований найчастіше використовується споживачами.

Рослинний білок, що входить до складу соняшникової шроту робить його ідеальним складовим елементів комбінованих кормів. За вмістом білку виділяють низькопротеїновий і високопротеїновий шрот.

Україна входить до трійки світових лідерів з виробництва шроту соняшникового. Левова частка одержуваного шроту залишається для внутрішнього користування.

Шрот соняшниковий в самий найближчий час має всі шанси стати лідером кормових інгредієнтів для птиці. Він є відмінним джерелом білку і амінокислот нарівні з соєвим шротом, при цьому ціни на соняшниковий шрот значно нижчі, ніж соєвого. Містить у своєму складі необхідні для повноцінного росту та розвитку тварин і птиці амінокислоти, особливо метіонін, вітаміни Е і В, клітковину, фосфор та інші корисні речовини. Соняшниковий шрот в малій кількості містить лізин, тому він потребує додаткової добавки синтетичного походження.

Купити шрот соняшниковий можна у компанії «Агрокапітал України». Це вдале поєднання високої якості і доступної ціни.

Застосовується для кормових цілей, як у чистому вигляді, так і в якості добавки в комбінованих кормах. Підвищує продуктивність тварин, приріст маси, покращує якість м'яса, молока, яєць. Не містить антипоживних речовин, тому може використовуватися у курчат з 7-14 денного віку. За рахунок своєї поживності дозволяє скоротити споживання корму, а, отже, і витрати на нього.

Вибираючи повноцінні корми та їх складові, зверніть увагу на шрот соняшниковий від компанії «Агрокапітал України». Наша компанія реалізує високоякісну продукцію за низькими цінами, забезпечує доставку по Україні і співпрацює з клієнтами на засадах взаємної поваги та довіри.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А