Скріплювач гранул

Скріплювач гранул комбікорму від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка скріплювача гранул по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом скріплювач гранул в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Щоб домогтися щільності в консистенції комбікормів для тварин, птиці та риб, які вирощуються на фермах, фахівці розробили препарат, що скріплює гранули між собою. Завдяки гуарової камеді та сульфату кальцію, що входять до складу кормової добавки, скріплення гранул комбікорму відбувається ретельно, не впливаючи при цьому на їх смакові якості.

До позитивних властивостей скріплювача гранул комбікорму впевнено відносять, по-перше, збереження всіх ферментів та вітамінів, що містяться в кормі. По-друге, якісне поліпшення гранул – вони стають більш міцними. По-третє, скріплювач гранул запобігає утворенню пилу, і в цілому сприяє гігієнічності продукту.

Зоотехнічні показники помітно покращуються завдяки тому, що скріплювач гранул робить їх цілісними, зберігаючи весь компонентний склад комбікорму: тварини та птиця отримують збалансовану, високоякісну їжу, відмінно її перетравлюють й додають у зрості та вазі.

Замовляючи скріплювач гранул в компанії «Агрокапітал України», ви будете приємно здивовані вартістю товару – його ціна більш ніж доступна. В якості добавки також не доведеться засумніватися, оскільки компанія дорожить своєю репутацією і співпрацює тільки з відомими виробниками. Наша компанія здійснює доставку скріплювача гранул, як по території України, так і за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А