Соєвий концентрат

Соєвий концентрат від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка соєвого концентрату по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом соєвий концентрат в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Часто в процесі вирощування молодняку фермери стикаються з проблемами. Це і слабке поїдання кормів, і розлад травлення, і слабкі темпи приросту. На цьому етапі розвитку молодняку потрібні якісні, легко засвоювані білки. Одним з найкращих в цьому випадку буде соєвий концентрат. У всьому світі соя славиться своїм вмістом білку.

Соєвий концентрат від компанії «Агрокапітал України» виготовляється на європейських заводах. Європейські стандарти гарантують високу якість продукції та відповідність санітарним нормам. Вміст протеїну в концентраті досягає 62%.

Соєвий концентрат – це продукт глибокої переробки сої, точніше те, що залишається після екстрагування соєвої олії. Виготовляється зі знежиреного шроту, з якого видалені всі олігосахариди – розчинні вуглеводи. Це повноцінна заміна білків тваринного походження. Соєвий концентрат замінює знежирене молоко та молочну сироватку. За своїм складом повністю задовольняє потреби молодих тварин в необхідних органічних амінокислотах – лізин, триптофан, метіонін.

Завдяки своїм властивостям, соєвий концентрат допомагає підвищити темпи приросту, при цьому, не підвищуючи статтю витрат на харчування тварин.

Крім амінокислот соєвий концентрат містить фосфор і чудово поєднується з необхідними для розвитку мінералами – кальцієм, магнієм, залізом і цинком.

Соєвий концентрат швидко всмоктується ворсинками тонкого кишечнику, не викликаючи порушення роботи травного тракту. Виконує роль пробіотика, розщеплює полісахариди. Не викликає алергічних реакцій навіть у самих юних тварин.

ТОВ «Агрокапітал України» реалізує соєвий концентрат за найдоступнішими цінами. Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію високої якості, послугу доставки соєвого концентрату по Україні та за кордон.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А