Солодові ростки

Солодові ростки від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка солодових ростків по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом солодові ростки в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Найчастіше рослинні корми, які використовуються в тваринницькій галузі, бідні за вмістом цінних білків, амінокислот і мінералів. Тому в раціон тварин вводяться кормові добавки. Однією з таких добавок є солодові ростки.

Солодові ростки – побічний продукт пивоварного виробництва. Це ростки ячменю, жита, вівса, пшениці, що містять в собі високу кількість протеїну та вітаміну E, які необхідні тваринам для повноцінного росту, розвитку та високих рівнів приросту та продуктивності. Також, ростки містять до 11% клітковини та жиру.

Солодові ростки в нормі повинні бути від жовтого до коричневого кольору, рівномірного фарбування, без сторонніх домішок і запахів, що свідчать про псування (запах цвілі, затхлості), з блискучою оболонкою зерна та солодкуватим смаком.

Купуючи солодові ростки від ТОВ «Агрокапітал України» ви отримуєте продукцію високої якості за доступною ціною. Солодові ростки, що реалізуються нашою компанією, виробляються вітчизняними заводами.

Введення солодових ростків в раціон тварин, особливо дійним коровам, дозволяє виключити дефіцит протеїну в кормах і значно підвищити продуктивність тварин.

Компанія «Агрокапітал України» здійснює доставку солодових ростків, як по території України, так і за кордон. Це дозволяє мінімізувати статтю витрат, пов’язану з транспортуванням кормової сировини.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А