Спиртова барда

Спиртова барда від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка спиртової барди по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом спиртову барду в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Щоб від утримання сільськогосподарських тварин і птиці отримати максимальний прибуток, їх необхідно забезпечити повноцінним харчуванням. Це означає, що корми повинні містити цінні білки, амінокислоти, вітаміни та мінерали.

Одним з видів цінного білкового корму є спиртова барда. Барда – це побічний продукт спиртового виробництва. Так як спочатку спиртова барда – це рідина, то зберігати її та транспортувати недоцільно, у зв’язку швидкого псування. А ось зневоднення барди і дозволяє отримати цінний продукт для сільського господарства. Для цього спиртова барда віджимається і висушується до вмісту вологості рівній 10%.

Завдяки вмісту швидко засвоюваних білків, клітковини, вуглеводів, як джерел енергії та мікроелементів спиртова барда є цінною сировиною для вигодовування тварин і птиці.

Купуючи спиртову барду від компанії «Агрокапітал України» ви забезпечуєте тварин і птицю цінним білковим продуктом, при цьому підтримуєте вітчизняного виробника. Доступні ціни, висока якість і лояльні умови співпраці – все це переваги співпраці з нашою компанією.

Спиртову барду можна застосовувати як кормову добавку для ВРХ, тяглових коней, птиці, кролів і риб.

Компанія «Агрокапітал України» пропонує доставку спиртової барди по Україні та за кордон.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А