Суха пташина кров

Суха пташина кров від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка сухої пташиної крові по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом суху пташину кров в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на суху пташину кров можна тут 


Стан імунітету тварин багато в чому залежить від харчування. Комбікорм по праву може називатися якісним, якщо його склад збагачений достатньою кількістю білка, мінералами, вітамінами та мікроелементами. Відмінно зарекомендувала себе кормова добавка, що отримується з крові птахів, а саме суха пташина кров.

Даний кормовий продукт є прекрасним постачальником тваринного білка, а також повністю засвоюється організмом тварини. Застосування сухої пташиної крові в складі комбікормів дає очікуваний позитивний ефект, проте слід знати про деякі особливості біодобавки.

Суху пташину кров для тварин, птиці, свиней, бройлерів можна використовувати в якості одного протеїнового компонента, так як в її складі недостатньо потрібних амінокислот, зокрема метіоніну та цистину. У процесі виробництва та використання продукту особлива увага приділяється температурному режиму і показникам вологості: при сушінні сухого пташиного борошна неприпустима занадто висока температура, а при зберіганні – висока вологість (понад 10 відсотків). Якщо рекомендовані умови не дотримуються, продукт втрачає свої корисні властивості: вміст протеїну (не менше 88 відсотків) знижується, погіршується перетравлюваність і примножується чисельність хвороботворних бактерій.

Суха пташина кров виготовляється методом барабанної сушки первинної сировини – крові птиці. Технологічний процес вимагає ретельного дотримання встановлених норм, за чим стежить виробник кормових добавок – європейський концерн SONAC (Польща). Дана компанія багато років є стабільним лідером на ринку сільськогосподарських послуг і поставляє тільки якісну продукцію.

Кормова добавка суха пташина кров доступна до продажу в Україні. Компанія «Агрокапітал України» успішно реалізує її поряд з іншими товарами сільськогосподарської галузі. Ціна продукту надихає демократичністю, а сервіс – якістю і швидкістю обслуговування. Жителі інших країн також без праці можуть придбати суху пташину кров, адже ТОВ «Агрокапітал України» займається поставками товарів і послуг не тільки всередині держави, а й за кордоном.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А