Суха свиняча кров

Суха свиняча кров (клітини крові) від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка сухої свинячої крові по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом суху свинячу кров в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на суху свинячу кров можна тут 


Ні для кого не секрет, що для повноцінного росту та розвитку тварин, вирощуваних сільськогосподарською галуззю, необхідний, передусім, якісний корм, здатний повною мірою задовольнити фізіологічні потреби птиці та худоби.

У виробництві кормів для тварин вже досить давно застосовують суху свинячу кров (клітини крові). Така унікальна кормова добавка збільшує вміст протеїну в кінцевому продукті, що, як відомо, позитивним чином впливає на ріст тварин, зміцнює їх імунітет.

За своєю суттю кров’яне свиняче борошно є натуральним білком тваринного походження, отриманим шляхом фракціонування і особливого розпилювального сушіння крові свиней. Крім цього в добавці містяться цінні амінокислоти, лізин, метіонін, цистин.

Виробник Сонак (Німеччина) випускає висококласну продукцію: в його сухій свинячій крові вміст протеїну дорівнює 92%, що свідчить про відмінну якість майбутніх комбікормів, призначених для птиці та тварин. Дослідження показали, що корм, збагачений даною добавкою, легко та повністю засвоюється, швидко перетравлюється. Тварини та птиця без зусиль і в короткі терміни набирають вагу, при цьому відмінно себе почувають.

Ціна сухої свинячої крові багато в чому залежить від способу вироблення кінцевого продукту – чим вище відсоток вмісту сирого протеїну, тим вартість добавки більша. Відзначимо, що свиняча суха кров від ТОВ «Агрокапітал України» відповідає всім встановленим суворим стандартам якості, з дотриманням температурного режиму висушування та зберігання продукту, тому, вибираючи нашу компанію, клієнт може розраховувати на відмінний сервіс, доступні ціни та довгострокове співробітництво. Крім того, наша компанія давно і успішно здійснює доставку сухої свинячої крові не тільки в межах України, але також і за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А