Світове виробництво зерна підвищиться на 1,6 млн тонн.

Міністерство сільського господарства США (МСГ США) в звіті за листопад повідомило, що обсяг світового виробництва зерна в 2014-2015 роках зросте на 1,6 млн тонн. Це повідомляє «Казах Зерно».

Падіння виробництва зерна в Сполучених Штатах Америки було компенсовано його підйомом за межами країни. Експерти оцінили, що за межами Америки врожай кукурудзи збільшиться на 1,4 мільйон тонн. Отже, обсяг світового виробництва кукурудзи становитиме 9,9 млрд тонн. Компенсувати падіння збору врожаю в Китаї та Кенії можливо за рахунок високого об’єму зібраного врожаю в країнах Європейського союзу, в Україні і в Мексиці.

Світове виробництво ячменю виросте на 0,6 млн тонн. Прогноз збору врожаю соргових культур переглянули для Мексики в бік підвищення, для Аргентини – в бік зниження. Експерти МСГ США скорегували прогноз збору врожаю жита в країнах ЄС цього місяця в меншу сторону.

Обсяг світового виробництва зерна, за оцінкою експертів, зросте на 1,3 млн тонн і складе 1,27 млрд тонн. Це підвищення забезпечать такі країни Євросоюзу як Польща і Німеччина.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А