Україна продала Китаю 33% ріпакової олії

Як пише Anyfoodanyfeed, відправка Україною на експорт ріпакової олії – найбільш перспективний напрямок у розвитку цього сегменту.

За останні три сезони Україна планомірно нарощує обсяги виробництва ріпакової олії. Це зумовлено як значним підвищенням потужностей мультисировинних олієдобувних компаній, а й активним попитом на цей продукт на ринках світу.

У 2015/16 маркетинговому році прогноз виробництва ріпакової олії в Україні знаходиться в межах 129 тисяч тонн, що на 29% більше показника минулого сезону (105 тисяч тонн). При цьому фактично весь продукт відправляється на експорт.

Подальшому позитивному розвитку даного напрямку сприяє і глобальна кон’юнктура, яка характеризується падінням світового попиту на насіння ріпаку та стабільним попитом на ріпакову олію.

При цьому в числі потужних імпортерів українського продукту в нинішній час знаходяться Китай, який закупив з липня по вересень 2015/16 МГ 33% українського продукту, і Індія – 15%, які є найперспективнішими ринками збуту.

З цього видно, що на сьогодні доцільним вважається подальше збільшення потужностей виробництва ріпакової олії в Україні та її експорту.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А