Висівки пшеничні

Висівки пшеничні гранульовані від Компанії Агрокапітал України.  Кращі ціни, перевірена якість.  Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Висівки пшеничні оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Висівки пшеничні – оболонки пшеничних зерен, які утворюються в результаті переробки зерна, є побічним продуктом борошномельного виробництва. Найчастіше висівки використовуються в кормах для сільськогосподарських тварин і птиці, а також вони зайняли міцні позиції серед продуктів, призначених для здорового харчування.

Залежно від сировини, під час переробки якого і виходять висівки, їх ділять на:

  • пшеничні висівки
  • житні висівки
  • вівсяні висівки
  • рисові висівки
  • кукурудзяні висівки
  • гречані висівки та ін.

Найчастіше використовуються пшеничні висівки. У них міститься 90% біологічно-активних складових пшениці. Клітковина позитивно впливає на діяльність травної системи, вітаміни А, Е і групи В – на серцево-судинну, м’язову, нервову системи, а також гормональний фон. У пшеничних висівках містяться марганець, фосфор, цинк, йод і мідь, які беруть участь в обмінних процесах в організмі.

По фракції висівки пшеничні ділять на великі і дрібні. Найбільш зручними у використанні, зберіганні та транспортуванні є гранульовані пшеничні висівки.

Останнім часом пшеничні висівки часто використовуються в харчовій промисловості. Це і випічка хліба, і дієтичне харчування, і біологічно-активні добавки.

Але лідирує застосування висівок саме, як корм для тварин. Найчастіше висівками вигодовують молочних тварин і молодняк. Певні обмеження накладаються на кількість висівок, що додаються в корми.

Це пов’язано з великою кількістю клітковини, що входить до складу висівок і надає послаблюючу дію на кишечник худоби. Тваринам в якості корму допускається використання різних пшеничних і житніх висівок, птицю ж годують виключно пшеничними висівками.

Купити пшеничні висівки високої якості і за доступною ціною можна в компанії «Агрокапітал України». Наша компанія реалізує продукцію відмінної якості, при цьому наші ціни приємно дивують. Також компанія надає доставку висівок по Україні.

Вибираючи нашу компанію, ви вибираєте успіх. Адже вдале поєднання ціни і якості продукції веде до підвищення ефективності вашого бізнесу.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А