Холіну хлорид

Холіну хлорид від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка холіну хлориду по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом холіну хлорид в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Для повноцінного розвитку сільськогосподарських тварин їм потрібні кормові добавки у вигляді амінокислот, вітамінів, мінералів. Вони допомагають отримати максимальний приріст м’язової маси, збільшують вироблення молока, яєць, допомагають підвищити опірність хворобам і інфекціям.

З вітамінів найчастіше використовуються вітаміни групи В. Одним з таких органічних сполук є холіну хлорид (вітамін B4). Він умовно відноситься до вітамінів групи B, відіграє важливу роль в обмінних процесах в організмі, відповідає за біохімічні процеси. З нього в організмі утворюється ацетилхолін – медіатор нервового збудження, стимулюючий роботу кишечнику. Нестача даної речовини в організмі тварин призводить до захворювань печінки, утворення навколо неї непотрібних жирових відкладень.

Холіну хлорид – це гранули темно-коричневого кольору, нерозчинні у воді, володіють легким специфічним запахом. Його виробляють на основі пшеничних висівок. В раціон тварин і птиці вводиться з метою попередження гіповітамінозу.

Купуючи холіну хлорид від компанії «Агрокапітал України» наші клієнти отримують високоякісний продукт для своїх господарств, не підвищуючи при цьому статті своїх витрат. Наша цінова політика приємно радує, а послуга доставки холіну хлориду по Україні та за кордон значно підвищує ефективність від придбання.

Вітамін B4, як умовно називають холін хлорид, в рослинних продуктах міститься у вкрай малих кількостях. Тому тварини, особливо молодняк, недоодержуючи його в необхідній кількості, відстають у рості, страждають захворюваннями печінки, анемією, здуттям живота та ін.

Купуйте холін хлорид у ТОВ «Агрокапітал України» і ви забудете про проблеми зі здоров’ям та розвитком у ваших тварин та птиці.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А