Ячмінь

Ячмінь фуражний, пивоварний від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Ячмінь фуражний оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Ячмінь – займає друге місце після пшениці в агропромисловому комплексі України. Ця зернова культура є багатоплановою, так як широко використовується і як продовольча, і як технічна, і як кормова культура. Україна є третім у світі за величиною виробником ячменю.

Ячмінь виділяється серед інших зернових культур високою продуктивністю, скоростиглістю, стійкістю до посухи і холоду. Яровий ячмінь є самою скоростиглою культурою, яка дозріває вже через 60-120 днів після посіву.

Зерно ячменю використовується для виробництва крупи (перлової і ячної), сурогату кави та борошна. Однак борошно з ячменю низької якості, в ньому мало клейковини, тому для виробництва хлібобулочних виробів воно використовується вкрай рідко.

Також зерно ячменю використовується для виробництва пива, найчастіше вживаючи зерно дворядного ячменю.

Але найчастіше, ячмінь використовують як корм для сільськогосподарських тварин. Це фуражний ячмінь. Від загальної маси зібраного зерна близько 75% йде саме на корм тваринам і пахам, а також на виробництво комбікормів.

Для фуражних цілей краще використовувати голозерний ячмінь, так як в ньому більше білку, менше клітковини і лігніну, відповідно, він краще засвоюється тваринами.

Використання ячменю у складі комбікормів підвищує витривалість худоби, він краще перетравлюється, ніж овес і тим самим є більш корисним для росту та розвитку тварин.

З молока дійних корів, які вживають ячмінь в якості корму, виробляють відмінне вершкове масло. У птиці, які отримують ячмінь у вигляді корму, підвищується несучість.

Компанія «Агрокапітал України» виконує оптові поставки зерна по Україні. У нас ви можете придбати ячмінь фуражний, пшеницю, кукурудзу, овес. Усе реалізоване зерно відповідає стандартам ГОСТ і проходить ретельний контроль якості.

При цьому ціни на ячмінь фуражний залишаються доступними і економічно виправданими.

Наша компанія цінує кожного клієнта і враховує всі його можливості. Тому ТОВ «Агрокапітал України» готове забезпечити доставку ячменю фуражного по Україні за доступними цінами.

Вибираючи зерно від компанії «Агрокапітал України» ви робите правильний вибір. Тому що це:

  • передові технології
  • висока якість реалізованої продукції
  • доступність послуг
  • повага до клієнтів та підтримка їх інтересів
 
2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А