Жом буряковий

Жом буряковий від Компанії Агрокапітал України.  Кращі ціни, перевірена якість.  Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Жом буряковий оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Для підвищення смакових якостей молока та продуктів з нього, а також м’яса, великій рогатій худобі прийнято згодовувати буряковий жом. Сировина являє собою бурякову стружку з мінімальним вмістом цукру (до одного відсотка). Сухий жом містить незначну кількість мінералів, вітамінів, органічних кислот, а також целюлозу (майже 50%), пектинові речовини (понад 50%), легкозасвоюваний протеїн (2%). За поживністю корм можна співставити з кукурудзяним силосом. Через високий рівень клітковини жом буряковий згодовують худобі разом з ферментними препаратами.

Вироблення бурякового жому, як правило, стартує в кінці серпня, з збору врожаю цукрових буряків, і завершується в лютому. Пік виробництва жому бурякового для ВРХ припадає на осінь – з вересня по листопад. У свіжому вигляді тваринники вживають сировину в безпосередній близькості від цукрового заводу, оскільки його транспортування на далекі відстані не є економічно вигідним. У більшості випадків фермери піддають жом силосуванню, змішуючи його з меласою, і тільки після цього згодовують його великій рогатій і робочій худобі, свиням, волам, телятам, вівцям і кролям. З метою збільшення терміну придатності, багато працівників сільськогосподарської галузі консервують жом в спеціальних жомових ямах або рукавах з поліетилену. Для доставки на далекі відстані і заготівлі корму на запас, буряковий жом сушать в гранулах або розсипом. Перед згодовуванням тваринам сухий жом замочують у воді (співвідношення 1:3) або вводять до складу комбікорму до 10%.

Купити жом буряковий сучасним виробникам тваринницької продукції не складає проблеми, оскільки його поставками займаються багато фірм, що спеціалізуються на сільськогосподарській продукції. ТОВ «Агрокапітал України» пропонує найвигідніші ціни на товари в даному секторі ринку, в тому числі і на жом буряковий. Замовники, які проживають за межами України, також без проблем можуть придбати якісний жом буряковий, звернувшись в нашу компанію, оскільки ми успішно доставляємо необхідну продукцію оптом за кордон.

Незалежна компанія «Агрокапітал України» дорожить відносинами з клієнтами, ми працюємо індивідуально з кожним конкретним замовником.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А